C.

is van Contact.

Hoe en waar kunt u ons bereiken?

Hopelijk heeft u alle informatie kunnen vinden op onze website. Heeft u nog een vraag of wilt u graag eens een keertje langskomen om de school van binnen te bekijken, dan kunt u contact met ons opnemen. Hieronder vindt u onze contactgegevens.

Adres

Prof. Kohnstammschool
Marislaan 1
3582 HD Utrecht

Tel: 030 – 251 21 87

Team_Marjolein

Directeur:
Marjolein Titshof

Een mail versturen kan via dit formulier;






    Mail adressen van ons team;

    Andrea Biegel andrea.biegel
    Anneke van Rijn anneke.vanrijn
    Anne-Marie Bosch anne-marie.bosch
    Anouk Sijbers anouk.sijbers
    Barbara van Donselaar barbara.vandonselaar
    Birgit van den Hoogen birgit.vandenhoogen
    Chantal den Haan chantal.denhaan
    Emma Oomen emma.oomen
    Emmy Klaassen emmy.klaassen
    Erna de Haas erna.dehaas
    Femke Koornhof femke.koornhof
    Hanneke Bolscher hanneke.bolscher
    Hetty Bralts hetty.bralts
    Ilonka Dijs ilonka.dijs
    Jacques Wachter jacques.wachter
    Kimberly Wernert kimberly.wernert
    Kirsten Nichting kirsten.nichting
    Kristel Bouritius kristel.bouritius
    Laurien Trijsburg laurien.trijsburg
    Liane van der Geest administratie.kohnstamm
    Maaike Baak maaike.baak
    Marjolein Titshof directie.kohnstamm
    Marleen van Trigt marleen.vantrigt
    Michel van den Hoeven michel.vandenhoeven
    Patty van der Leeden patty.vanderleeden
    Remco van Kranenburg remco.vankranenburg
    Sannie Matton rt.kohnstamm
    Susanne van Soest susanne.vansoest
    Wil Wijnen wil.wijnen
    Wouter Piek wouter.piek