Meteen naar de inhoud

C.

is van Contact.

Hoe en waar kunt u ons bereiken?

Hopelijk heeft u alle informatie kunnen vinden op onze website. Heeft u nog een vraag of wilt u graag eens een keertje langskomen om de school van binnen te bekijken, dan kunt u contact met ons opnemen. Hieronder vindt u onze contactgegevens.

Adres

Prof. Kohnstammschool
Marislaan 1
3582 HD Utrecht

Tel: 030 – 251 21 87

Team_Marjolein

Directeur:
Marjolein Titshof

Een e-mail naar ons versturen:






    E-mailadressen van ons team:

    Andrea Biegel andrea.biegel
    Anne-Marie Bosch anne-marie.bosch
    Anouk Sijbers anouk.sijbers
    Barbara van Donselaar barbara.vandonselaar
    Jaan den Engelse jaan.denengelse
    Bas Groen bas.groen
    Birgit van den Hoogen birgit.vandenhoogen
    Chantal den Haan chantal.denhaan
    Emma Pleysier emma.pleysier
    Emmy Klaassen emmy.klaassen
    Erna de Haas erna.dehaas
    Femke Koornhof femke.koornhof
    Ilonka Dijs ilonka.dijs
    Ilse van Rij ilse.vanrij
    Khaoula Loukili administratie.kohnstamm
    Kristel Bouritius kristel.bouritius
    Laurien Trijsburg laurien.trijsburg
    Maaike Baak maaike.baak
    Marjolein Titshof directie.kohnstamm
    Marleen van Trigt marleen.vantrigt
    Mathilda Wanrooij mathilda.wanrooij
    Maud Weerden maud.weerden
    Michel van den Hoeven michel.vandenhoeven
    Mirjam Snijders mirjam.snijders
    Myrthe de Vries myrthe.devries
    Patty van der Leeden patty.vanderleeden
    Raquel van Tongeren raquel.vantongeren
    Remco van Kranenburg remco.vankranenburg
    Sannie Matton sannie.matton
    Saskia Versaan saskia.versaan
    Susanne van Soest susanne.vansoest
    Wouter Piek wouter.piek