Ga naar de inhoud

S.

is van
Schoolgids
en Schoolplan.

Nog meer weten over ons onderwijs en onze doelen?

Op deze pagina kunt u ons schoolplan en onze schoolgids downloaden.
Wat houden deze documenten in? Hieronder vindt u het antwoord.

Wat is het verschil tussen een schoolplan en een schoolgids?

Schoolplan

Eens in de vier jaar schrijven wij als school een schoolplan. Daarin staan alle ambities, doelen en acties beschreven die wij willen realiseren in de vier jaar die komen. Deze ambities formuleren wij op organisatie, onderwijsinhoud, kwaliteitszorg en personeel. Vanuit het schoolplan maken wij een professionaliseringsplan.

Schoolgids

In onze schoolgids wordt beschreven hoe wij het onderwijs organiseren, welke keuzes we daarin hebben gemaakt, waarin we ons onderscheiden van andere basisscholen en hoe we ouders betrekken bij de school. Ook vindt u hier praktische informatie zoals de schooltijden, vakanties, studiedagen, schoolregels en opvang.

Mist u informatie?
Neem dan even contact met ons op.